Sekáčovaná-podruhé

Opět jsem po nějaké době navštívila sekáč za 30,- ,20,- ,10,-.První den vždy mají vše za 30,-,druhý den za 20,- a třetí den za 10,-.
Já tentokrát byla na tom za dvacku,protože na ten desetikačkový bych se nedostala časově.Asi oproti těm davům co tam chodí mám výhodu,že moc nemusím přemýšlet zda mi něco bude nebo ne.Jdu ,vidím pěkný vzor nebo materiál a hned to beru.Tentokrát jsem koupila dvě sukně,jednu hnědou se zajímavým vzorem,druhou oranžovou volánovou.Pak jsem ukořistila jednu modrou košili,hnědé tričko se srdcem , zeleno-hnědo-žluté šaty a šedobéžovou pletenou vestu.Vše hned vyperu a pak to pěkně rozpářu na látky.Tričko jsem již zpracovala na polštářek a malé srdíčko s levandulí.Stejně tak i z vesty jsou polštářky.K těm                                       pleteným polštářkům  asi ještě udělám levandulová srdíčka.                                                                      Komentáře

 1. Týý jo, tak takový sekáč u nás nemáme:-)))

  OdpovědětVymazat
 2. Dáši, kde takovýhle sekáč najdu??? Moc pěkné polštářky!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru začátkem března bude na Musilce v Husovicích -10.-11.-12. březen 9-18 hod a pak zase za měsíc v Rubínu v Žabinách,tam to bývá čt,pá,so.

   Vymazat
  2. Dáši, díky moc...už jsem si to zapsala:-D

   Vymazat
 3. Nádherné úlovky - u nás jsou sice tři sekáče, ale takové krásy tam nemají...

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné úlovky a ještě hezčí nápad,jak zužitkovat

  OdpovědětVymazat

Okomentovat